Onze sponsors

Kokkie Twello
Boekhandel Oonk
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
Auto Wientjes
BuyBay
Cafe de Vecht
BW & S
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
WeteringseBroek.NL
Konstruktiebedrijf van Straaten
Profile Hafkamp
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Westrik Snacks

Aanspreekpunt voor V en L website

vorige pagina

Voor de inhoud van en technische vragen over deze website is Gerard Klumper het eerste aanspreekpunt. Ook voor het SpelersVolgSysteem (SVS) en Content Management Systeem (CMS) is Gerard het aanspreekpunt. Bjorn zal alleen nog ondersteuning bieden op verzoek van Gerard.

Indien u een artikel wilt laten plaatsen, een wijziging wilt laten doorvoeren op de website van www.svvenl.nl of een (tecnische) vraag heeft, mail dit naar website@svvenl.nl . Dit zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 11-03-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer