Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
WeteringseBroek.NL
Boekhandel Oonk
Garage de Vecht
BuyBay
Kokkie Twello
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
Kraam90
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Impression Vormgeving & Illustratie
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
BW & S
Slachterij Meijerink

Aanspreekpunt voor V en L website

vorige pagina

Voor de inhoud van en technische vragen over deze website is Gerard Klumper het eerste aanspreekpunt. Ook voor het SpelersVolgSysteem (SVS) en Content Management Systeem (CMS) is Gerard het aanspreekpunt. Bjorn zal alleen nog ondersteuning bieden op verzoek van Gerard.

Indien u een artikel wilt laten plaatsen, een wijziging wilt laten doorvoeren op de website van www.svvenl.nl of een (tecnische) vraag heeft, mail dit naar website@svvenl.nl . Dit zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 11-03-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer