Onze sponsors

Kamphorst administraties
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Cafe de Vecht
BW & S
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
Urilift B.V.
BuyBay
Konstruktiebedrijf van Straaten
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
BW & S

Aanspreekpunt voor V en L website

vorige pagina

Voor de inhoud van en technische vragen over deze website is Gerard Klumper het eerste aanspreekpunt. Ook voor het SpelersVolgSysteem (SVS) en Content Management Systeem (CMS) is Gerard het aanspreekpunt. Bjorn zal alleen nog ondersteuning bieden op verzoek van Gerard.

Indien u een artikel wilt laten plaatsen, een wijziging wilt laten doorvoeren op de website van www.svvenl.nl of een (tecnische) vraag heeft, mail dit naar website@svvenl.nl . Dit zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 11-03-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer