Onze sponsors

Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Ten Have Metaalwerken
Garage de Vecht
Auto Wientjes
Slachterij Meijerink
Urilift B.V.
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
BW & S

Verslag Jeugdkamp door een pupil

vorige pagina

Voetbalkamp 2013
Vrijdagavond om 18:00 uur kwamen we allemaal bij V en L om de groepjes in te delen voor het fietsen, want we gingen op de fiets en onderweg hadden we een fietstocht. Tijdens de puzzeltocht moest je plaatjes vinden die op het blad stonden. Na de puzzeltocht waren we bij de kampeerboerderij in Epe. En alle kinderen renden naar boven om de snoepzakken open te scheuren. We moesten daarna naar beneden komen om de leiders te verven maar de bedoeling was eigenlijk om een grote poster te maken. Daarna gingen we allemaal in dezelfde groepjes een leuke spooktocht doen het was eerst wel een beetje spannend, maar later niet meer. Toen we terug kwamen van de spooktocht kreeg iedereen een broodje hamburger met wat drinken. Zaterdagochtend kregen we een lekker ontbijt na het eten gingen we penalty schieten bij VV Emst. Die zaterdagmiddag gingen we allerlei spelletjes doen op het grasveld en de A gingen waterskieёn. Die avond hadden we bingo en daarna de bonte avond en daarbij moest ieder groepje een toneelstukje of iets anders doen. Na de bonte avond ging de A een avondje uit. Daarna gingen we naar boven en nog heel lang kussen gevecht doen en toen moesten we van de leiders gaan slapen, maar dat duurde nog wel even. Zondagochtend kwamen we allemaal naar buiten om te kijken hoe de A een ontnuchteringspel moesten doen!! Daarna gingen we ontbijten, en na het eten moest iedereen de spullen opruimen want het was alweer de laatste dag.Toen echt alle spullen waren opgeruimd gingen alle tassen en spullen naar buiten in de wagen. En daarna moesten wij ook op de fiets naar V en L. Toen we bij V en L waren gingen we verder met het penaltybokaal de keeper was een reserve keeper Go Ahead Eagles, Patrick ter Mate en de winnaar was Eloy. Daarna werd de jeugdspeler van het jaar bekend gemaakt en dat was Fieke! Zij gaat bij FC Twente spelen. Daarna deed Arno Dolman de afsluiting van alles. Ik vond het weer een te gek kamp en namens alle kinderen organisatie BEDANKT!!
Sanne Uenk

vorige pagina

Fotoalbum

Klik hier om de foto's bij deze pagina te bekijken

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-06-2013 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer