Onze sponsors

Slachterij Meijerink
Auto Wientjes
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
WeteringseBroek.NL
Kraam90
Cafe de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
Profile Hafkamp
Garage de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
Ten Have Metaalwerken

Verslag Jeugdkamp door een pupil

vorige pagina

Voetbalkamp 2013
Vrijdagavond om 18:00 uur kwamen we allemaal bij V en L om de groepjes in te delen voor het fietsen, want we gingen op de fiets en onderweg hadden we een fietstocht. Tijdens de puzzeltocht moest je plaatjes vinden die op het blad stonden. Na de puzzeltocht waren we bij de kampeerboerderij in Epe. En alle kinderen renden naar boven om de snoepzakken open te scheuren. We moesten daarna naar beneden komen om de leiders te verven maar de bedoeling was eigenlijk om een grote poster te maken. Daarna gingen we allemaal in dezelfde groepjes een leuke spooktocht doen het was eerst wel een beetje spannend, maar later niet meer. Toen we terug kwamen van de spooktocht kreeg iedereen een broodje hamburger met wat drinken. Zaterdagochtend kregen we een lekker ontbijt na het eten gingen we penalty schieten bij VV Emst. Die zaterdagmiddag gingen we allerlei spelletjes doen op het grasveld en de A gingen waterskieёn. Die avond hadden we bingo en daarna de bonte avond en daarbij moest ieder groepje een toneelstukje of iets anders doen. Na de bonte avond ging de A een avondje uit. Daarna gingen we naar boven en nog heel lang kussen gevecht doen en toen moesten we van de leiders gaan slapen, maar dat duurde nog wel even. Zondagochtend kwamen we allemaal naar buiten om te kijken hoe de A een ontnuchteringspel moesten doen!! Daarna gingen we ontbijten, en na het eten moest iedereen de spullen opruimen want het was alweer de laatste dag.Toen echt alle spullen waren opgeruimd gingen alle tassen en spullen naar buiten in de wagen. En daarna moesten wij ook op de fiets naar V en L. Toen we bij V en L waren gingen we verder met het penaltybokaal de keeper was een reserve keeper Go Ahead Eagles, Patrick ter Mate en de winnaar was Eloy. Daarna werd de jeugdspeler van het jaar bekend gemaakt en dat was Fieke! Zij gaat bij FC Twente spelen. Daarna deed Arno Dolman de afsluiting van alles. Ik vond het weer een te gek kamp en namens alle kinderen organisatie BEDANKT!!
Sanne Uenk

vorige pagina

Fotoalbum

Klik hier om de foto's bij deze pagina te bekijken

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-06-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer