Onze sponsors

BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
BW & S
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
Kraam90
Profile Hafkamp
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello
Impression Vormgeving & Illustratie

Gewijzigd: Jeugdelftallen 2013-2014 + zomertrainin

vorige pagina

Update 08/06: De teamindelingen zijn nog iets gewijzigd. Zie voor de laatste versie de bijlage aan de rechterkant.

De nieuwe indeling voor het komende seizoen van de jeugdelftallen is bekendgemaakt door de TJC. Klik hiernaast op de bijlage om deze indeling te bekijken.
Mochten er ouders of spelers zijn die willen reageren n.a.v. deze indeling, dan geven wij hier toe de gelegenheid tijdens de komende zomeravondtrainingen (zie hieronder). Tijdens de trainingen van 6 juni en van 13 juni zullen er leden van de TJC aanwezig zijn waarbij je hiervoor persoonlijk terecht kunt.

Let op: Het betreft hier een concept van dit document. Het kan daarom zijn dat er nog wijzigingen volgen in dit document. De eventuele wijzigingen zullen via de website van V en L bekendgemaakt worden.

Vanaf deze week zijn er zomeravondtrainingen voor de jeugd op donderdag 6 juni, 13 juni, 20 juni, 4 juli, 11 juli en 18 juli van 18:30 tot 19:30 uur. Deze zijn ook op de homepage te vinden, onder het blok met afwijkingen van het standaard trainingsschema. De huidige A-spelers kunnen net als andere jaren vanaf 19:30 uur met de senioren meetrainen.

De zomeravondtrainingen worden verzorgd door:

6 juni Marco Schimmel en Harm Kamphorst
13 juni Jan Huisman en Henk Koldenhof
20 juni Jan Teunissen en Harrie Kamphorst
27 juni Geen training ivm avond vierdaagse
4 juli Marcel Mentink en Wesley Hofman
11 juli Jan Huisman en Henk Koldenhof
18 juli Jos Bouwmeester en Sten Mentink

Omdat de zomervakantie dit jaar laat is gepland, beginnen de trainingen van de jeugd wat later dan we gewend zijn. Vanaf maandag 19 augustus (week 34) starten we de 1ste 2 weken met zomeravondtrainingen op de maandag en de donderdag (d.d. 19 augustus, 22 augustus, 26 augustus, 29 augustus). Trainingstijden zijn van 18:30 tot 19:30 uur. Vanaf maandag 2 september starten we met de reguliere trainingen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Bjorn Veldhuis op 08-06-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer