Onze sponsors

Auto Wientjes
BW & S
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Impression Vormgeving & Illustratie
Slachterij Meijerink
BuyBay
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Urilift B.V.
BW & S
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
Cafe de Vecht
Westrik Snacks
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello

Dag van het Weteringse Broek

vorige pagina

Zaterdag 25 mei was de dag van het Weteringse Broek. Op de driehoek tussen de Teugseweg, Drostendijk en de Terwoldseweg was een markt met allemaal kramen opgesteld door bedrijven, verenigingen en andere bewoners om breed publiek in kennis te stellen van hun activiteiten in dit natuurgebied. Ook was VenL van de partij om  niet alleen de voetbal te promoten maar ook onze andere activiteiten, zoals de tentfeesten Dauwstappen en Pinksterfeest, maar zeker ook de aankomende wandelavond4daagse. Of het onze vereniging nieuwe leden op gaat leveren dat is de vraag, misschien dat we er meerdere mensen enthousiast hebben gemaakt voor de 4 daagse, maar in ieder geval hebben we er ons, als kleine, gezellige, betrokken vereniging goed geprofileerd!!.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 27-05-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer