Onze sponsors

Garage de Vecht
Urilift B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Installatietechniek de Vecht
Kraam90
Slachterij Meijerink
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Cafe de Vecht
Boekhandel Oonk
Auto Wientjes
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
BuyBay
WeteringseBroek.NL
Impression Vormgeving & Illustratie

Scheidsrechter opleiding Veldvoetbal bij Terwolde

vorige pagina

Terwolde. In de lokalen van SV Terwolde is aan aankomende scheidrechters een basisopleiding Scheidrechters (BOS) gegeven. De opleiding bestond uit zeven bijeenkomsten van ieder drie uur, een spelregeltoets en een examen strafrapport. De opleiding werd op avonden gegeven in het clubhuis van de S.V. Terwolde. Dat sport verbroederd werd tijdens deze opleiding wel duidelijk want de cursisten kwamen van een  drietal verenigingen: S.V. Terwolde, V en L de Vecht en VV Welsum. De BOS werd gegeven door Fred Uittenbogaard (curcusleider) en Jupiler League scheidsrechter Rutger Bekebrede. De S.V. Terwolde is zeer verheugd met de grote groep nieuwe scheidsrechters en met name de vele jeugdige deelnemers. Tijdens de opleiding hielden de deelnemers een logboek bij, die zij na afloop van de opleiding inleveren bij de docent. De deelnemers hebben onlangs het diploma ‘Basisopleiding scheidsrechter Veldvoetbal’ ontvangen. Zij kunnen vervolgens worden aangesteld jeugdwedstrijden en/of wedstrijden in het lagere seniorenvoetbal. De opleiding richt zich met name op het leiden van wedstrijden A- en B- junioren en senioren.
Op de foto onder alle geslaagden de nieuwe scheidsrechters van  VenL: Harry van der Haar, Ben Kamphorst, Martijn Zweekhorst en Marc Leerkes.
Namens  bestuur en leden van V en L:   van harte gefeliciteerd met het behaalde diploma!!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 28-03-2013 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer