Onze sponsors

Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
WeteringseBroek.NL
Boekhandel Oonk
Garage de Vecht
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Kraam90
Urilift B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Slachterij Meijerink
BuyBay
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Auto Wientjes
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Westrik Snacks

Verslag Carbid Schieten 2013

vorige pagina

Carbid Schieten 2013


Na een spectaculaire nieuwjaarsreceptie, waarbij de gloednieuwe nieuwe rood- witte V en L trekker door de nieuwe sponsoringang van het eerste veld was getrokken, werd er begonnen aan het traditionele carbid schieten.  Het toernooi krijgt steeds meer naamsbekendheid. De nieuwe ploeg , de Panlatten uit buurtgemeenschap Teuge,  had er zelfs een hele reis voor over om aan het toernooi mee te kunnen doen.  Ook het team Overdaaf, oprichters van het toernooi, wilden hun woonkamers zien te gaan verfraaien door de felbegeerde wisselmelkbus een jaar lang in huis te mogen hebben. Dat de massaal toegestroomde toeschouwers zich  verkijken op de druk van deze wedstrijd bleek wel uit de reacties die kwamen,  toen de coach van de Keukenlaatjes even aan het woord kwam. Runner-up de Keukenlaatjes is al meerdere jaren net tweede geworden en hebben , in de vorm van Jeroen Bakkenes, zelfs een jaar lang  een mental coach in huis gehaald. Helaas betaalde deze investering zich niet uit dit jaar , naar het schijnt zijn daardoor de aandelen van Grolsch dit jaar wel gestegen. Ook de Vrogge Reuiers  deden weer mee met twee teams mee. Net als vorig jaar maakten zij in de warming-up de meeste indruk door het verste schot te laten zien. Dat het niet alleen om de grote gaat , maar ook om de techniek kwam wel naar voren uit het team van het actiecomité. Ondanks dat ze zaterdags een filmpje geplaatst hadden op facebook met een indrukwekkend schot , was hun prestatie op de wedstrijddag zelf tegenvallend. Met de legendarische woorden van hun captain “we will be back” beloofd de editie van 2014 een waar spektakel te worden. Ondanks alles bleef Laurens Keizer, de winnaar van vorig jaar, zeer rustig.  Want ook zonder zijn, zoals ze het bij zijspancross noemen,   bakkenist Rene Spijker die hij kwijt raakte door een blessure presteerde hij het toch, om met zijn vader dit jaar wederom winnend af te sluiten. Heel even probeerde het team Overdaaf de uitstekend leidende  hoofdscheidsrechter Tom Kamphorst  op het verkeerde been te zetten. Bij hun laatste schot hadden ze de bal verstopt in de bosjes , maar helaas deden ze dit buiten de baan. Bij de prijsuitreiking werden de deelnemende teams erop gewezen dat,  indien volgend jaar Laurens Keizer voor de derde keer op rij wint, de wissel-melkbus definitief naar de woonkamer van de Keizers verdwijnt. Hierdoor reageerden gelijk de Panlatten met een tweede team , de dames van s.v. Ven L ((om te laten zien dat het  niet alleen mannenwerk is ) en het spontaan ontstaande team Edaju bestaande uit Jurgen Haarman , Dave Hofman en Erik de Groot  door zich in te schrijven. Na deze sportieve strijd, mede door carbid aanbieder  van Amersfoort Tweewielers, bleef het nog lang zeer goed vertoeven in het mooie clubgebouw van s.v. v en L.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Jeffrey van de Vooren op 27-01-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer