Onze sponsors

Kokkie Twello
Westrik Snacks
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
Kraam90
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Installatietechniek de Vecht
BW & S
BuyBay
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink

Verslag kerstbingo 2012

vorige pagina

Kerstbingo 2012


Zaterdag 22-12-2012 was het eindelijk weer zover. Na een jaar lang rusten mochten de bingoballetjes eindelijk weer gaan rollen.  Om de kaartverkoop extra te stimuleren was als verkoopteam  Prins Ben en Prinses Thea carnaval van de Vrogge Reuiers gestrikt. De firma Copex had als hoofdprijs weer een vliegreis laten invliegen.  Het traditionele halve varken,aangeboden door slagerij de Adelaar, werd verdeeld over meerdere rondes in diverse vleesprijzen, balkenbrij en erwtensoep. Dankzij o.a. de aangeboden Dinnerbon ( Café de Groot), Frituurpan ( Installatietechniek de Vecht ), autoradio / cd-speler  ( Garage de Vecht ), Autoschadeherstelbon ( Gert-Jan Hofman ), Kledingbonnen ( Neyenhuis Vaassen )  en diverse aanvullende prijzen ( Veldwijk Twello ) waren er mooie prijzen aanwezig.   De bezorgde Lisanne Panhuis, ze maakte zich toch zorgen over de lichaamsgroei van mensen rond de feestdagen, had als prijs geregeld een maand lang gratis sporten bij  Achmea Health Center voor twee personen. Pim v/h Erve won deze prijs en kan dan ook gelijk aan het werk met zijn goede voornemens voor 2013, gelukkig gesteund door zijn  vriendin. Ook dit jaar was er weer een gratis kinderronde ingelast met als hoofdprijs een fotosessie op ’t Hul door Lisette Witteveen, deze prijs ging naar Roos Uenk. Ilse Overvelde zal blij zijn dat zij de autoradio won en ze zodoende niet meer de zangkwaliteiten van haar vader John hoeft aan te horen. Nadat familie Oorspronk een afspraak kon maken bij de Groot om lekker te gaan eten, nam de spanning langzaam aan toe. Dat bingo bij s.v. V en L net zo sportief gespeeld wordt als het voetbal bleek wel uit de vele hulp die Frans Leerkes aangeboden werd na het winnen van de Autoschadeherstelbon. Er waren namelijk diverse mensen die bijna bingo hadden en hem wel wilden helpen, door een paar deuken te maken in zijn auto. Ondanks dat hij een vakbekwame rijinstructeur is, was de auto al reeds voorzien van een parkeerdeukje en was deze hulp niet nodig. Nadat Thea kamphorst door het winnen van de frituurpan in 2013 weer een keukenprinses kan worden steeg de spanning. Iedereen voelde dat er wat in de lucht hing tijdens de finaleronde. Dit jaar was er namelijk buiten de aangeboden vliegreis door Copex nog een vliegreis te winnen. Op de middelste rij was namelijk een rondvlucht boven de Vecht, door velen de parel van gemeente Voorst genoemd, te winnen. Deze rondvlucht werd gewonnen door Loes venhoeven. Nadat het belangrijkste balletje van de avond gerold was bleek dat de familie Overmars wederom mag gaan cultuur snuiven in een Europese stad naar keuze. We wensen hun veel plezier en verwachten dan ook weer een mooi cultureel verslag van de gemaakte reis.  Onder het genot van een drankje en hapje werd het jaar 2012 gezellig afgesloten.

Wij wensen iedereen een gezond en sportief 2013 toe en zien elkaar gauw weer op ’t Hull tijdens de spectaculaire nieuwjaarsreceptie en carbid schietwedstrijd op 06-01-2013

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Jeffrey van de Vooren op 27-01-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer