Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Profile Hafkamp
Westrik Snacks
BW & S
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Urilift B.V.
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Ten Have Metaalwerken
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Skynz
Kraam90
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Cafe de Vecht

Activiteiten

Geen geplande activiteiten
   
   
   
   
   
Meer activiteiten

Pupil van de week

Geen pupil van de week

Er zijn de afgelopen twee weken geen pupillen geweest. Alle pupillen

Competitie sv V en L 1

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
Sportclub Deventer 2 - V en L 1 0 - 5
Turkse Kracht 2 - V en L 1 @09:00u
sv Orderbos 2 - De Hoven 2 @10:30u
SV Vaassen 2 - Voorst 2 @10:30u
Alexandria 2 - KCVO 3 @11:15u
VVOG 2 - WSV 2 @12:30u
Bekijk de actuele stand

Competitie sv V en L VR1

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
SV CCW '16 VR1 - V en L VR1 1 - 1
V en L VR1 - Activia VR1 @10:30u
SV CCW '16 VR1 - Pax VR1 @11:00u
Broekland VR1 - SV Basteom VR1 @11:30u
Vorden VR1 - Keijenburgse Boys VR1 @11:30u
Bekijk de actuele stand

Competitie sv V en L VR1 (Zaal)

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
Victoria Boys VR1 - Velocitas VR1 5 - 2
FC Gonemo VR1 - ATIK VR1 22 - 0
SV Basteom VR1 - V en L VR1 @20:00u
Bekijk de actuele stand

Programma zo 25 september

09.00u Turkse Kracht 2 - V en L 1
09.30u V en L 35+1 - Eerbeekse Boys 35+1
10.30u Go Ahead Deventer 2 - V en L 2
10.30u V en L VR1 - Activia VR1
12.30u V en L 3 - Veensche Boys 2

Programma ma 26 september

20.00u SV Basteom VR1 - V en L VR1 (Zaal)

Programma za 1 oktober

08.30u Apeldoornse Boys JO9-1JM - V en L JO9-1
09.30u V en L JO9-2JM - WSV JO9-2
10.00u Victoria Boys JO12-1 - V en L JO12-1JM
11.00u V en L JO11-1JM - Victoria Boys JO11-2JM
12.30u V en L JO13-1JM - csv Apeldoorn JO13-3
12.30u SV CCW '16 JO16-1 - V en L JO16-1JM

Programma zo 2 oktober

09.30u TKA 35+1 - V en L 35+1
10.00u V en L 2 - Loenermark 2
12.00u Loenermark 5 - V en L 3
13.00u V en L 1 - SV Vaassen 2

Recente tweets


© 2006 - 2022 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer